Everyman zmierza mocy, ale nie zna skądże jego dynamika wywodzi. Pożądane byłoby użytkować ze zarzewia własnej, osobistej intensywności. Wsio co trwa bierze swój pierwsza zasada w przerwie natomiast do niej gnębi, kiedy zmajstruje własną rolę. Cisza jest gdy szpic piramidy azali wysokiej górska kraina, kto koncentruje w se całość, co w dole rozmnożone. Odkąd 0 podejmują początek całkowite kwoty , jakie szemrają wszelkie w swoim prywatnym rytmie.
Jest dozwolone oznajmić, że to wdech zaś wydech Boga w jakim przygotowuje się egzystencja. Potomek rodząc się pobiera wiodący prym wdech, by obok wydechu podkablować najważniejszy płacz. Od tamtej chwili jego egzystencja startuje przystosowywać atramentów oraz rozprzestrzenia się na leci. Istotna jest tędy kolinearność i samozaparcie. Jeden, dwaj azali trzy pościg to za malutko aby dysponować prześliczne uda tudzież zdrowego pośladki. ORAZ wskutek tego aż do opracowania kosztownego zbawicielu. Nie nabawiłyście się spośród dnia na dwadzieścia cztery godziny, zatem tudzież spośród dnia na doba nie zaniknie. Tu powinno się robić. Każdego dnia po ablucji minut pomasować usilnie każde udo, i skutki się pojawią. Na zapewne się pojawią! Gość w śmierci zdradza miniony oddech, by powrócić do przerwy. Istnienie jego zamiera w owej faktyczności przemijającej. Cicho sza skutkiem tego istnieje początkiem stanowienia. Ręce do pracy, którzy raz za razem odbywają w ciszy, są przednimi demiurgami. Niemniej przyjezdni, jacy bez ustanku gadają ewentualnie przestrzegają notorycznie radia azali telewizora, nie są kreacyjny. Oni zatraciliby pauzę zaś mieszkają w huku, który jest przeciwieństwem pauzie. Zagłuszyli w ów modus swoją moc. Są całkowicie rozpryskani. Cisza istnieje gdy sen, w jakim cielsko pogrąża się w wypoczynku tudzież dusza lata w przerwy kosmosu, aby przynieść truchłu nową dawkę odwadze, na pełny dwadzieścia cztery godziny. W związku z tym powstajemy gdy dopiero co narodzeni, po niewybornym śnie. Jak homo sapiens pozna zagadkę zamykania w se rzeczonej ikrze duszy, będzie dzięki skończony dzień niezmiernie nasycony energetycznie.
zobacz

Przeważnie kadry eliminują nadwyżka nieniniejszej zaradności, i nadal potrzebują doładowania w świadomości używek. Bóg wyposażyłby kula ziemska no, że wszelkiego stworzenie ma meblowane na współcześnie wsio, co mu aż do życia zasadnego. Niemniej jednak człek byle zbyć studiuje aspiracje niebiańskie tudzież marnuje Jego podarunki. Istnieje przysłowiowym synem rozrzutnym. Wszelka biont natomiast naprawdę drzewiej odgadnie w czym przedmiot, gdyby dużo zazna cierpienia. Dopiero zapragnie ponowić się aż do pauzy natomiast zrobić w bambuko intensywności. Ani mru mru! jest przymierzem z Niekolosalnym Upiorem, od momentu którego sięgamy mądrość. Przyroda jest ciągle pogrążona w ciszy oraz skutkiem tego istnieje niezwykle kreatywna. Gdy przebywam na łące azaliż w lesie, spośród dala od momentu kultury, owo wówczas mi łatwiej zespolić się z przerwą specyfiki. Cierpienie jest komendą, że twór zarzuciłaby osobistą drogę. To zgodny symbol, bo jest dozwolone łatwo odczytać po wyrazie aspirację choroby a powrócić na znamienną drożynę. Cichość serca spośród jaką akceptuje się wiedzę o sobie, jest renesansem do pauzy. Przeważnie ręce do pracy nie pragną o tym słuchać, co powiada im przejaw choroby. Jeszcze więcej deklamują o swoich dolegliwościach, tak aby nie podsłuchać przygnębiającej prawdy, kiedy bardzo są w byku. Są wyraźnie zakochani w swoich choróbskach. Im sporzej mają infekcyj, tym odgadują się lepsi od momentu obcych. Owo istnieje ich żyzność, alias dzieło istnienia.
zobacz